Hogvartsas raganu ir burtininku mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raganu ir burtininku mokykla
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Profesores Arianos Dumbldor kabinetas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPir. 11 03, 2008 11:20 am

Tomas pabelde i duris.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
Ariana Dumbldor


Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyKv. 11 06, 2008 2:41 am

Ariana sedejusi prie savo stalo tare:
-prasau
Atgal į viršų Go down
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPen. 11 07, 2008 9:26 am

Tomas atidare kabineto duris. - Atejau atlikti aresto...
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
Ariana Dumbldor


Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptySk. 11 09, 2008 5:25 am

-Taip zinoma seskis:-Ariana paemusi pergamento lapa bei plunksna su rasalu nuejo prie Tomo ir padejo ant stalo. Gryzusi atsisedo prie savo stalo.
Atgal į viršų Go down
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptySk. 11 09, 2008 10:00 am

- ...ka man daryti?.. -apklause kiek sutrikes Tomas.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
Ariana Dumbldor


Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyAntr. 11 11, 2008 10:09 am

Ariana syptelejo:
-manau uzduotis nera labai sunki is pirmo zvilgsnio noriu, kad parasytum rasiny apie save. Noreciau, kad rasinys butu netrumpesnis nei 1000 zodziu. Tad sekmes:-nusisypsojusi pradeda kazka rasyti savo popieriuose.
Atgal į viršų Go down
Eilina_Princ
Admin
Eilina_Princ


Pranešimų skaičius : 397
Join date : 2008-09-21
Age : 28
Miestas : Godriko Dauba

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPen. 11 14, 2008 7:14 am

I kabineta pasibeldusi Eilina nelauke atsakymo ir ileke kaip viesulas... tada kreipesi i mokytoja Ariana. - Laba diena atsiprasau kad trukdau bet noreciau pasikalbeti su ponaiciu Ridliu. Galima- paklause...
Atgal į viršų Go down
https://hogovartsas.forumlt.com
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPen. 11 14, 2008 10:19 am

Rasinys apie save

Esu Tomas Marvolas Ridlis. savo varda (Tomas) gavau is mamos. Kiek zinau, tai mano tevo vardas. Marvolas - is senelio. O Ridliai - musu gimines pavarde. mano seima - sena, kilusi is burtininku gimines. Esu grynakraujis. Bet negaliu suprasti, kodel tiek daug burtininku duoda siam nereiksmingam faktui tokia didele reiksme. Juk tai - tik isistikinimas, kad esi geresnis uz kitus.
Taigi, mano mama - Merope. Nezinau kodel, bet ji susizavejo vienu ziobaru - Tomu (jau minejau). Paskui eme lauktis manes. Nuo savo tevo ir brolio tai slepe iki paskutines minutes. Paskui pabego. Nuvykus i Londona, ja paliko mano "tetis", jei ji galima taip pavadinti... Mano mama kente baisu skurda ir nepritekliu, bet mane isnesiojo, ir viena ziemos vakara (gruodzio 31) pagimde mane vienuose vaiku namuose. Spejo duoti tik varda Tomas - pagal teva, ir Marvolo - pagal senelio. O paskui mire.
Taigi, tuose vaiku namuose ir gyvenau visus 11 - uolika metu. Niekas manes nemego (kaip, turiu pasakyti, ir Hogvartse). Visada jauciau priesiskuma is zmoniu. Vaiku namuose jo susilaukdavau kiekviena diena. Jau tada itariau, kad gebu kazka, ko kiti negali padaryti. Karta pakeliau slauges romo buteli i ora. Viena karta netycia (tai tikrai ivyko netycia) padariau geografijos mokytojos peruka melyna.Zinoma, uz tai smarkiai atkentejau. Nekart gavau ir fiziniu bausmiu.Iki to laiko, kol nepasirode Dumbldoras.
Nezinau, kaip, bet viena diena pas vyriausiaja slauge atejo nepazystamas, keistas vyras. Jis buvo su kastonine barzda, tokia ilga, kad galejo susikist uz dirzo. Vilkejo mantija. Tada nesupratau, koks jo drabuzis, bet dabar zinau. Jis su vyriausiaja slauge kalbejosi apie pusvalandi. Paskui uzlipo i mano kambari. Tuomet ir suzinojau, kad esu burtininkas.
Nepasakyciau, kad si naujiena mane nustebino. Kaip jau sakiau, visada itariau, kad esu kitoks. O Dumbldoro apsilankymas tai patvirtino.
Taigi, pradejau eiti i Hogvartsa. Net nenutuokiau, kaip man ten seksis. Bet, pasirodo, kad viskas tiesiog nuostabu. Patekau i Klastunyna. Manes ten taip pat niekas draugiskai neprieme. Nezinau, kao reikia tiketis is klastuoliu... jau nieko nebesitikejau. Tapau geriausiu mokiniu - metu pirmunu. Ir taip iki pat 7 kurso.
Vienas is megstamiausiu mano uzsiemimu - kvidicas. Visada megau skraidyti. Kai kam atrodo, jog zaisiu salies kvidico komandoje. Bet nemanau. Sieksiu ko nors kito.
Zinau, kad mokytojai pries mane nusistate. Nemeginsiu keisti jusu nuomones apie save. Galvokite ka norite.
Zinau, kad toli grazu neparasiau 1000 zodziu. bet nezinau, ka daugiau jums apie save papasakoti. Bet kada galite manes paklausti jus diminanciu dalyku. Visada esu nuosirdus.
Tomas M. Ridlis
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
Ariana Dumbldor


Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPir. 11 17, 2008 5:30 am

Ariana net pasoko, kai direktore isiverze i kabineta. Kiek pasedejusi tare:
-Taip, zinoma, nes Ponaitis Ridlis jau baige savo aresta:-ir zvilktelejo i jo rasini:-atleiskite pasitaisymas dar tures pas mane uzsukti.:-syptelejo.
Atgal į viršų Go down
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPir. 11 17, 2008 9:30 am

Tomas padaves rasini isejo, ir lauke direktores koridoriuje.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Eilina_Princ
Admin
Eilina_Princ


Pranešimų skaičius : 397
Join date : 2008-09-21
Age : 28
Miestas : Godriko Dauba

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyPir. 11 17, 2008 11:28 am

- Tai va Ridli - pradejo kalbeti - yra mokytoju kurie skundziasi tavo elgiasiu ir netgi sako kad tu nebelankai ju pamoku...- nutese. - Kas dedasi?
Atgal į viršų Go down
https://hogovartsas.forumlt.com
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyAntr. 11 18, 2008 9:58 am

- Atleiskite... bet nesu praleides ne vienos pamokos! - kiek nustebes pasake Tomas. - Elgiuosi, kaip ir dera prefektui, pavyzdingai. Dabar atlikineju aresta, kuri gavau neteisingai. Puikiai pazystu mokykla ir ismanau jos taisykles. Mokiniams leidziama buti kieme iki 21.00 h. Mane ten radote apie 20 val. - deste Ridlis. - Kartais jauciu spaudima is mokytoju puses. Jauciuosi ignoruojamas ir nemegstamas vien del to, kad esu is KL. Atleiskite, bet, manau, jau eisiu. - pasake ir pasileido koridoriumi bendrojo kambario link. "Kagi, - pagalvojo. - Dar karta teks isklausyti pamokslo..."
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptyŠt. 12 13, 2008 1:45 am

Atėjęs pasibeldė į duris.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
Ariana Dumbldor


Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptySk. 12 21, 2008 2:18 am

-Taip:-tare Ariana:-prasau
Atgal į viršų Go down
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptySk. 12 21, 2008 2:20 am

- Atėjau baigti arešto... - tarė.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Ariana Dumbldor
Admine, VN vadove ir Mokytoja
Ariana Dumbldor


Pranešimų skaičius : 153
Join date : 2008-09-25

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptySk. 12 21, 2008 2:26 am

Ariana nusijuoke:
-Ko tokio? Aresto? Tu ji jau seniai baigei:-vel nusijuoke:-eik ir buk ramus arestas jau baigtas:-syptelejo
Atgal į viršų Go down
Edward Cullen
Kl mokinys septintakursis- prefektas
Edward Cullen


Pranešimų skaičius : 478
Join date : 2008-10-22
Miestas : Verpėjo akligatvis

Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas EmptySk. 12 21, 2008 6:21 am

- Na, dėkui... - kiek nustebęs padėkojo Tomas.
Atgal į viršų Go down
http://hogvarts.forumup.com/index.php?mforum=hogvarts&sid=ed23ea
Sponsored content





Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Profesores Arianos Dumbldor kabinetas   Profesores Arianos Dumbldor kabinetas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Profesores Arianos Dumbldor kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Profesores Dzines Vizli kabinetas
» Profesores Mikarinos Iglesos kabinetas
» Arianos Dumbldor kabinetas
» Arianos Dumbldor kabinetas
» Arianos Dumbldor saskaita

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas raganu ir burtininku mokykla :: Mokyklos vidus :: Mokytoju kambarys-
Pereiti į: